Kategoriler
İller

Yozgat Uyducu 0534 767 0 767

Yozgat Uyducu I uydu servisi I uydu arıza I uydu montaj I uydu ayar I uydu servisleri I yakın uydu servisi I anten ayarı I anten arıza I antenci I uyducu I uydu tamircisi I uydu sistemleri I merkezi uydu servisi I ortak anten sistemleri I bina uydu sistemleri I en yakın uydu servisi I uydu anten tamircisi I çanak anten servisi I televizyoncu I televizyon tamircisi I

Yozgat Uyducu

Güvenilir hizmeti evinize kadar getiren Yozgat uydu servisi, görev ve sorumluluklarını çok iyi bilmektedir. Çanak anten, uydu ve LNB ihtiyacı ortaya çıktığı zaman, güvenilir bir firma ve servis desteği size çok büyük destek sağlamaktadır. Özellikle bu iş için üretilmiş kaliteli kablo düzeneği ve düzenek oluşturma konusundaki elemanların becerisi, çok büyük önem ortaya koymaktadır.

Kaliteli bir uydu cihazı ve sağlıklı bir düzenek ile beraber,Yozgat uydu servisi çok kaliteli sistemi ayağınıza kadar getirmektedir. Televizyon izleme keyfinizin devamlılığını düşünüyorsanız, bu konuda uzman firmanın kurulum destek ve yardım çalışmalarını mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Tamirat, bakım ve bu şekilde aklınıza gelecek potansiyel hizmetleri noktasında, firmamızın güvenilir hizmetleri size yardımcı olmak durumundadır.

Yozgat Uyducu

Uzman uyducu kaliteli ve garantili servis desteği ile birlikte karşımızdadır. Kurulum, düzenek oluşturma, çalıştırma ve hizmetinize sunma Konusunda, uydu sistemlerini en iyi şekilde kullanan firma ayağınıza kadar hizmeti getiriyor. Dayanıklı ve güvenilir sistemin aynı zamanda montaj becerisi ile birlikte çok önemli çalışmaları dikkat çekmektedir.

Ayağınıza kadar hizmeti getiren Yozgat uydu servisi, gerçekten muazzam bir potansiyeli ve avantajı gözler önüne getirmektedir. Yaptığı çalışmalarla birlikte müşterilerine kolaylık sağlayan Yozgat uyducu, bu bölgede insanların televizyon izleme ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. İletişim kurduğunuz anda firmanın güzel hizmetlerinden ve önemli avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Yozgat Uydu Tamircisi

Öncelikli olarak evinize kadar gelen ekiplerimiz nazik bilinçli ve hassastır. Görevine son derece bağlı olan ekipler, aynı zamanda nitelikli malzeme ve araç gereç ile birlikte çok önemli bir hizmeti temsil etmektedir.Yozgat uydu servisi görevini çok iyi bildiği gibi, özellikle bu çevrede insanların güvendiği bir hizmet adresini göstermektedir. Aynı zamanda makul ve ekonomik çözümlerle birlikte,Yozgat uydu tamircisi işini çok iyi bilen ekiplerin görüntüsünü ortaya koymaktadır. Servis aracı, sağlıklıekipmanlar ve kaliteli malzemelerle beraber, işinde uzman olan ekipler size yardım için hazır beklemektedir.

Yozgat Uydu Anten Ustası

Ekipler ve kalifiye elemanların, özellikleri çalışma ortamı önemli. Kaliteli servis desteği ile birlikte bu çalışma ortamı, çok sağlıklı bir sonuç oluşturmaya devam etmektedir. Malzeme kalitesinin üst düzeyde olması,Yozgat uydu servisi hizmetlerinin avantajı için gerçekten önemli sonuçlar ortaya koymuştur. Böylesine eşsiz ve kaliteli hizmet ile birlikte garanti konusunda, kafanızda en ufak bir endişe kalmamak durumundadır.

Son derece başarılı ekip ve ekipmanların bir araya gelmesi, kurulum düzenek oluşturma ve tamirat konusunda önemli bir avantaj yaratmaktadır.Yozgat uydu anten ustası işin içinde olduğu zaman, tamir ve bakım hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi mümkündür.Oluşacak arızaların giderilmesi için, hemen iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet burada karşınıza gelmektedir.

Yozgat Uydu Servisi

Kaliteli bir uydu servisi ile birlikte bulunduğunuz bölgede üst düzey hizmet avantajlarından faydalanabilirsiniz. Televizyon izlemek isteyen sayısız insanın, bu isteğinin önüne geçmemek gerekir. Bu ihtiyaçları karşılama noktasında,Yozgat uydu servisi sahip olduğu imkânlar ile birlikte ihtiyaç sahiplerine gerçekten çok büyük bir katkı sağlamak durumundadır.

Uzman ekiplerin ve bilinçli ekibin avantajlarının insanlar için çok büyük fırsatları var. Bir araya geldiği zaman düzeni oluşturacak çanak anten, uydu cihazı,LNB ve kablo düzeneği, gerçekten muazzam bir bütünün parçasını oluşturmaya devam etmektedir. Yeteneğini ve bilinçli yapısını geliştirmiş Yozgat uydu servisi, ihtiyaç karşılama pozisyonunda gerçekten insanlar için sağlıklı hizmet adresini gözler önüne getirmektedir. Böylesine bir düzenek tüm fırsat ve avantajları ile beraber, televizyon izleme keyfi konusunda size yardımcı olacaktır.

Yozgat Uyducu

Her şeyden önce garantili hizmet garantili servis ve destek konusunda çalışmalar,Yozgat uydu servisi ile kendini göstermektedir. Kaliteli bir servis desteğini yıllardan beri bir avantaja çevirmeye çalışan çok sayıda müşteri var. Mukavemeti üst düzeyde olan sistemi avantajları, dayanıklı ve muazzam bir görüntü oluşturmak durumundadır.

Malzeme seçimi ve tedarik sisteminin çalışmaları, gerçekten güvenilir bir sistem oluşması için çok önemlidir. Bununla beraber montaj malzemeleri,ekipmanların tamamı ve ortaya çıkan sistem, tamamı ile insanlar için bir bütünlük oluşturmaya devam etmektedir. İyi bir televizyon ve buna uygun bir düzenek ile birlikte, mükemmel bir görüntü elde etmek burada mümkün olmaktadır.Yozgat uyducu desteği ile birlikte, bu konuda atılacak adımlar proje ve performans ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır.

Yozgat Uydu Tamircisi

Ekiplerimizin beceri ve kabiliyeti tartışılmaz. Bununla birlikte nezaket yönünden size önemli destek sağlayacak uzman ekiplerimiz, son derece bilinçli bir çalışma kapasitesi ile birlikte size gereken desteği sağlamaya devam etmektedir.Yozgat uydu servisi pozisyonunda gerçekten nazik ekiplerin görev başarısı çok önemlidir. İyi bir servis aracı ve servise hazır ekipler ile beraber, tamirat, bakım ve değerlendirme pozisyonunda, uydu anten ustaları size yardıma hazırdır.

Buradaki beceri ve kabiliyetin yanı sıra,Yozgat uydu tamircisi desteğini en iyi şekilde görmek gerekmektedir. Bize ulaştığınız andan itibaren, çanak anten ve uydu anten ile alakalı tüm sorunları geride bırakabilirsiniz. Yetenekli, deneyimli ekiplerimiz, her zaman görev konusunda işini bilir ve size yardıma hazır beklemektedir.

Yozgat Uydu Anten Ustası

Her şeyden önce kaliteli hizmeti bir görev olarak kabul etmiş durumdayız. Sağlıklı malzeme, sağlıklı çalışma temposu ve garantili hizmet boyutlarında,Yozgat uydu servisi avantajlarını iyi şekilde görmek size kolaylık sağlayacaktır. Özellikle burada kullanılan nitelikli malzemeler, tamir, bakım ve arıza giderme noktasında çok önemli çalışmaları gündeme getirmektedir. İşini çok iyi bilir Yozgat uydu anten ustası desteği ile birlikte, gerçekten etkili çözümler elde etmek burada çok daha kolay olmaktadır. Hiç zaman harcamadan bize ulaşın ve avantajları yakından görün.

Yozgat Uydu Servisi

Kabiliyetli uzman ekipler, servis çalışması ve performansı ile birlikte iyi bir çözüm yaratmaktadır. Yeteneğini ve kabiliyetini en iyi biçimde sergilemiş olan uzmanlar neticesinde, deneyimli ekiplerin başarılı performansını burada yakından görmek mümkün olmaktadır. Uydu cihazı, çanak anten, kablo ve LNB bütünlüğü ile birlikte, iyi bir düzenekoluşturmak burada mümkündür.Yozgat uydu servisi avantajlarını görmek açısından çanak anten kurulumu konusunda detaylı çalışmalara en iyi çerçeveden bakmak gerekiyor.

Buradaki kaliteli hizmetleri ayağınıza getiren güvenilir firma olarak,Yozgat uydu servisi yıllardan beri bizim çalışma performansımızı en iyi işaretini göstermektedir. net bir görüntü ve televizyon izleme keyfinin devamlılığı açısından, firmamız burada sizin için her zaman çözümler üretmeye devam etmiştir.

Yozgat Uyducu

Yetenek bakımından özel ve kabiliyet bakımından önemli bir yere sahip olan pozisyonda firmamızın çok önemli çalışmaları var. Bu çalışmalar neticesinde özellikle siz değerli müşterilerinin garantili servis hizmetinden faydalanması mümkün olmaktadır.Yozgat uydu servisi çok becerikli altyapısı ve muazzam yatırımları ile birlikte, yıllardan beri geniş bir sektörün perspektifini gözler önüne getirmektedir.

Burada yapılan değerlendirmeler sonucunda ortaya çıkmış olan dayanıklı sistem,Yozgat uyducu bütünlüğü ile birlikte iyi bir çözüm yaratmaya devam etmektedir. Daima müşterisinden yana tavır almış olan uzman ekipler, belli bir yetenek ve kabiliyet ile birlikte çok iyi bir bütünlük içerisinde çalışmaya devam etmektedir. Dayanıklı sistemi avantajları sağlıklı malzeme tercihi ve montaj bütünlüğü ile birlikte, burada çalışmalar ve bu çalışmaların önemli sonuçları kendini göstermektedir.

Yozgat Uydu Tamircisi

Belli bir yeteneğe sahip olmuş ve çalışmalarıyla kendini göstermiş Yozgat uydu servisi, aynı zamanda nazik ve bilinçli bir yapıya sahiptir. Özellikle de donanımlı bir servis aracı ve tamirat bakım konusunda her türlü ihtiyacı karşılayacak altyapı seçenekleri, buradaki çok önemli bütünün bir parçası olarak kendini göstermektedir. Aynı zamanda yetenek gelişimi ile birlikte insanlara bu tür konularda kolaylık sağlayan Yozgat uydu tamircisi, en güvenilir çözümlerle birlikte size destek sağlamaya devam etmektedir.

Yozgat Uydu Anten Ustası

Kendi yeteneği ve kabiliyeti ile birlikte yıllarca insanlara destek sağlamış uzman firmaların, sağlıklı bir o kadar da güvenilir çözümleri kendini gösteriyor. Kaliteli ve garantili hizmet pozisyonunda memnuniyeti ön plana taşıyacak seçenekler, siz müşteriler tarafından en iyi şekilde değerlendirilmelidir.Yozgat uydu servisi işini bilir ve sağlıklı bir hizmet sunar. Garantili hizmet kaliteli hizmet, aynı zamanda tamir ve bakım çalışmaları ile birlikte her zaman iyi bir sonucu vermiştir. Firma bünyesindeki çalışmaları ile birlikte avantajı ortaya koymuş olan Yozgat uydu anten ustası, gerçekten sağlıklı hizmet çözümleri ile birlikte size yardımcı olmaya devam etmektedir. İyi bir irtibat ve bu iletişimin avantajları size çok büyük imkân sağlayacaktır.

Yozgat Çanak Ayarı

Yozgat Çanak Ayarları

Yozgat Çanak Ayarlama

Yozgat Çanak Anten Yönü

Yozgat Çanak Anten Nakil

Yozgat Çanak Yönü Bulma

Yozgat Çanak Anten Ayarı

Yozgat Çanak Sinyal Bulma

Yozgat Çanak Anten Servisi

Yozgat Çanak Anten Ayarları

Yozgat Çanak Yönü Ayarlama

Yozgat Çanak Uydu Ayarlama

Yozgat Çanak Anten Lnb Ayarı

Yozgat Çanak Anten Yön Ayarı

Yozgat Çanak Anten Ayarlama

Yozgat Çanak Anten Ayarlamak

Yozgat Çanak Anten Yön Bulma

Yozgat Çanak Ayarlama Servisi

Yozgat Canak Anten Yönü Bulma

Yozgat Çanak Anten Lnb Ayarlama

Yozgat Canak Anten Uydu Ayarlari

Yozgat Çanak Anten Arıza Ve Tamiri

Yozgat Çanak Anten Sinyal Ayarlama

Yozgat Çanak Anten Kurulumu Ayarları

Yozgat Çanak Uydu

Yozgat Uydu Anteni Ayarı

Yozgat Uydu Anten Ayarı

Yozgat Uydu Anten Arıza

Yozgat Uydu Anten Hatalı

Yozgat Uyduyu Ayarlama

Yozgat Uydu Çanak Ayarı

Yozgat Çanak Anten Servis

Yozgat Uydu Anten Ayarları

Yozgat Uydu Çanak Ayarları

Yozgat Uydu Anten Ayarlama

Yozgat Uydu Anteni Ayarlama

Yozgat Uydu Çanak Ayarlama

Yozgat Çanak Anten Tamircisi

Yozgat Uydu Anteni Tamircileri

Yozgat Uydu Anteni Yön Bulma

Yozgat Uydu Çanak Yönü Ayarlama

Yozgat Canak Anten Tamiri Istanbul

Yozgat Canak Anten Servisi Şubesi

Yozgat En Ucuz Çanak Anten Servisi

Yozgat Uydu Anteni Ayarı Yapan Varmı

Yozgat Çanak Anten Servisleri Istanbul

Yozgat Canak Anten Ayar Yapan Yetkililer

Yozgat Çanak Ve Uydu Yapan Yerler Istanbul

Yozgat Lnb Ayari

Yozgat Uydu Ayarı

Yozgat Uydu Arıza

Yozgat Uydu Bulma

Yozgat Uydu Bakim

Yozgat Uydu Arızası

Yozgat Uydu Onarim

Yozgat Uydu Ayarları

Yozgat Lnb Bağlantısı

Yozgat Uydu Lnb Ayarı

Yozgat Uydu Ayarlama

Yozgat Uydu Tamircileri

Yozgat Uydu Yön Bulma

Yozgat Uydu TV Ayarlama

Yozgat Uydu Sinyal Bulma

Yozgat Uydu Arıza Servisi

Yozgat Uydu Alıcısı Ayarları

Yozgat Uydu Yönü Ayarlama

Yozgat Uydu Sinyal Ayarlama

Yozgat Uydu Alıcısı Ayarlama

Yozgat Uydu Kurulum Ayarları

Yozgat Uydu Yön Sinyal Bulma

Yozgat Uydu Çanak Anten Ayarı

Yozgat Uydu Tamiri Ayari Servis

Yozgat Anten Ayarı

Yozgat Anten Tamiri

Yozgat TV Uydu Ayarı

Yozgat TV Anten Ayarı

Yozgat Anten Ayarları

Yozgat Anten Tamircisi

Yozgat Hd Uydu Servisi

Yozgat Anten Ayarlama

Yozgat Hd Uydu Tamircisi

Yozgat TV Uydu Ayarlama

Yozgat Anten Yönü Bulma

Yozgat TV Anten Ayarlama

Yozgat Anten Sinyal Bulma

Yozgat Anten Uydu Ayarları

Yozgat TV Uyducusu Iletişim

Yozgat Anten Ayarı Frekansı

Yozgat Dijital Uydu Ayarlama

Yozgat Anten Kurulumu Ayarları

Yozgat En Yakın Uydu Servisleri

Yozgat TV Çanak Anten Ayarlama

Yozgat Televizyon Anten Ayarları

Yozgat Djital Televizyon Ayarlama

Yozgat Televizyon Çanak Ayarlama

Yozgat Anten Ince Ayar Bakım Montaj

Yozgat Uyducu

Yozgat Antenci

Yozgat Çanak Servis

Yozgat Lnb Ayarlama

Yozgat Uydu Tamircisi

Yozgat Anten Tamircisi

Yozgat Uydu Tamircileri

Yozgat Uydu Televızyon

Yozgat Televizyon Sinyal

Yozgat Uydu Anten Tamiri

Yozgat Merkezde Uyducu

Yozgat Lnb Uydu Ayarlama

Yozgat Uydu Bakım Servisi

Yozgat Çanak Anten Tamiri

Yozgat Antenci Tel Numarası

Yozgat Çanak Uydu Servisleri

Yozgat Çanak Anten Tamircisi

Yozgat Hd Uydu Alıcısı Ayarları

Yozgat Uydu Elektronik Firmaları

Yozgat Merkezde Çanak Antenci

Yozgat Görüntülü Uydu Ayarlama

Yozgat Çanak Anten Alternatifleri

Yozgat TV Uydu Yayını Neden Yok

Yozgat Frekans Ayarı Yapan Servisler

Yozgat Anten Tamiri

Yozgat Anten Tamircisi

Yozgat TV Yayınları Yok

Yozgat Anten Ayarlama

Yozgat Antenci Istanbul

Yozgat Acil Uydu Servisi

Yozgat Uydu TV Tamircisi

Yozgat Uydu Tamir Yerleri

Yozgat TV Çanak Ayarlama

Yozgat TV Yayını Neden Yok

Yozgat Çanak Anten Servis

Yozgat Uydu Montaj Fiyatları

Yozgat Digitürk Çanak Ayarı

Yozgat TV Neden Göstermiyor

Yozgat Elektronik Tamircileri

Yozgat Televızyon Antencileri

Yozgat Uydu Anten Ayarlama

Yozgat Uydu Anten Dükkanları

Yozgat Televizyon Uydu

Yozgat Uyduyu Bağlama Servisi

Yozgat Uydu Antenciler

Yozgat Uydu Montajını Yapan Uyducular

Yozgat Uydu Anten Tamiri

» Akdağmadeni Çamlık Mahallesi Emek Mahallesi Gültepe Mahallesi Güneyli Mahallesi İbrahim Ağa Mahallesi İstanbulluoğlu Mahallesi Kale Mahallesi Karaçokrak Mahallesi Konacı Mahallesi Merkez Mahallesi Olucak Mahallesi Seyrantepe Mahallesi Umut Mahallesi Yeni Mahallesi Yeşildere Mahallesi Yeşiltepe Mahallesi

» Aydıncık Baştürk Mahallesi Danlıdağ Mahallesi Merkez Mahallesi Yeni Mahallesi Yenice Mahallesi

» Boğazlıyan Aşağı Mahallesi Aşağı Karakoç Mahallesi Aşağıhasinli Mahallesi Aşağısarıkaya Mahallesi Bağlarbaşı Mahallesi Bahçeler Mahallesi Bahçelievler Mahallesi Camii Kebir Mahallesi Çarşı Mahallesi Erdal İnönü Mahallesi Esentepe Mahallesi Fatih Mahallesi Karşıyaka Mahallesi Kaymakam Kemal Bey Mahallesi Kemaliye Mahallesi Koç Mahallesi Mevlana Mahallesi Namık Kemal Mahallesi Ömerli Mahallesi Selanik Mahallesi Yaraş Mahallesi Yeni Mahallesi Yenidoğan Mahallesi Yeşil Mahallesi Yukarı Mahallesi Yukarı Karakoç Mahallesi Zafer Mahallesi

» Çandır Abdullah Efendi Mahallesi Atatürk Mahallesi Bahçelievler Mahallesi Barboros Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Eşrefpaşa Mahallesi Kılıçlar Mahallesi Nabioğlu Mahallesi Şah Sultan Mahallesi Yenimeydan Mahallesi

» Çayıralan Avcılar Mahallesi Bağlarbaşı Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Fatih Mahallesi İshaklı Mahallesi Yeni Mahallesi

» Çekerek Bağlarbaşı Mahallesi Bahçelievler Mahallesi Gültepe Mahallesi Mevlana Mahallesi Seyit Ahmet Mahallesi Yeniyol Mahallesi Yunus Emre Mahallesi

» Kadışehri Bahçeli Evler Mahallesi Çaypınar Mahallesi Fatih Mahallesi Gümüşdiğin Mahallesi Kadıoğlu Mahallesi Lütfullah Kayalar Mahallesi Üçağaç Mahallesi Vasfıbey Mahallesi Yeni Mahallesi

» Merkez Agahefendi Mahallesi Aşağı Çatak Mahallesi Aşağınohutlu Mahallesi Bahçeşehir Mahallesi Bilal Şahin Mahallesi Çapanoğlu Mahallesi Develik Mahallesi Erdoğan Akdağ Mahallesi Eskipazar Mahallesi Fatih Mahallesi İstanbulluoğlu Mahallesi Karatepe Mahallesi Köseoğlu Mahallesi Medrese Mahallesi Mehmet Hulusi Efendi Mahallesi Mutafoğlu Mahallesi Şeyhosman Mahallesi Taşköprü Mahallesi Tekke Mahallesi Tuzkaya Mahallesi Yenicami Mahallesi Yukarıçatak Mahallesi Yukarınohutlu Mahallesi

» Saraykent Balkaya Mahallesi Büyük Camii Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Dedefakılı Merkez Mahallesi Divanlı Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Güldibi Mahallesi Karşıyaka Mahallesi M.Fevzi Çakmak Mahallesi Merkez Mahallesi Saray Mahallesi Yeni Mahallesi

» Sarıkaya Bahçelievler Mahallesi Battalgazi Mahallesi Beyazıt Mahallesi Çıkrıkçı Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Fatih Mahallesi Fevzi Çakmak Mahallesi Hürriyet Mahallesi İstiklal Mahallesi Kaplıca Mahallesi Karayakup Mahallesi Karşıyaka Mahallesi Kayapınar Mahallesi Kazım Karabekir Mahallesi Osman Gazi Mahallesi Şekerpınar Mahallesi Terzili Mahallesi Yenidoğan Mahallesi

» Şefaatli Bağlarbaşı Mahallesi Bahçelievler Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Fatih Mahallesi H.Bayram Karabulut Mahallesi İnceşehir Mahallesi Kale Mahallesi Yaylapınar Mahallesi Yeni Mahallesi

» Sorgun Agahefendi Mahallesi Ahmetefendi Mahallesi Ahmetfakılı Mahallesi Akocak Mahallesi Aksaray Mahallesi Aydınlar Mahallesi Aydınlıkevler Mahallesi Bahçelievler Mahallesi Bedirbaba Mahallesi Burunören Mahallesi Camiikebir Mahallesi Çarşıbaşı Mahallesi Çatmasöğüt Mahallesi Çavuşlu Mahallesi Çay Mahallesi Çötelli Mahallesi Duralidayılı Mahallesi Faraşlı Mahallesi Gülveren Mahallesi Gümüşkavak Mahallesi Güzel Yurt Mahallesi Güzelyurt Mahallesi Hanbaşı Mahallesi Hoşumlu Mahallesi Hürriyet Mahallesi İsmailhacılı Mahallesi Kale Mahallesi Karakız Mahallesi Karşıyaka Mahallesi Kayabaşı Mahallesi Kayakışla Mahallesi Keser Mahallesi Mahmatlı Mahallesi Merkez Mahallesi Mülazım Mahallesi Osmançavuş Mahallesi Salur Mahallesi Sorgun Tatlısı Mahallesi Sungur Mahallesi Yaycılar Mahallesi Yaylalık Mahallesi Yazlak Mahallesi Yeni Mahallesi Yenidoğan Mahallesi Yeşilöz Mahallesi

» Yenifakılı Altındağ Mahallesi Cankurtaran Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Yazlak Mahallesi Yeni Mahallesi

» Yerköy 100.Yıl Mahallesi Ali Galip Gençoğlu Mahallesi Altmış Evler Mahallesi Ayanoğlu Mahallesi Bağlarbaşı Mahallesi Erzurum Mahallesi Gültepe Mahallesi Haşim Kılıç Mahallesi Hüyük Mahallesi Kale Mahallesi Karacaşar Mahallesi Selçuk Mahallesi Şentepe Mahallesi Vefi Pandır Mahallesi